MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pinnstolar 12566096
*
nr 1256 6096
Pinnstolar
Ett par, 1960-tal, Hagafors, Teak & Björk
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 maj 2019
kl 18:09:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/5 16:31:52
1
Vinnande bud
- Tema
20 maj
Retro
På Tema Retro den 20 maj har vi samlat konst och design från 50/60-talet av formgivare och konstnärer som Tore Ahlsén, Hertha Bengtson, Berndt Friberg, Kerstin Hörlin-Holmquist, Hans-Agne Jakobsson, W ...
Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hagafors karmstol karmstolar pinnstolar stol stolar teak & björk
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:10
-
9121 Fällstolar
4 st, plåt
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:47
-
9069 Fåtölj
Bolia, modell Vitesse, svart skinn, kromad benstäl..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:28
-
8246 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Samsas
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:29
-
9116 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:19
-
6116 Fåtöljer
2 st, röd velourklädsel. Djup: 75 cm. Höjd: 75 cm,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:17
*
Pinnstolar
Läs mer om Retro
nr 1256 6096
Pinnstolar
Ett par, 1960-tal, Hagafors, Teak & Björk
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 maj 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/5 16:31:52 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
20 maj
Retro
PÃ¥ Tema Retro den 20 maj har vi samlat konst och design frÃ¥n 50/60-talet av formgivare och konstnärer som Tore Ahlsén, Hertha Bengtson, Berndt Friberg, Kerstin Hörlin-Holmquist, Hans-Agne Jakobsson, W ...Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hagafors karmstol karmstolar pinnstolar stol stolar teak & björk
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:10 -
9121 Fällstolar
4 st, plåt
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:47 -
9069 Fåtölj
Bolia, modell Vitesse, svart skinn, kromad benstäl..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:28
-
8246 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Samsas
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:29 -
9116 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:19 -
6116 Fåtöljer
2 st, röd velourklädsel. Djup: 75 cm. Höjd: 75 cm,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:17